panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
Brawo siatkarze! Wygrali półfinał strefy wałbrzyskiej! Drukuj E-mail
ZSP Nowa Ruda  reprezentował powiat kłodzki w półfinale strefy wałbrzyskiej. Rozgrywki z udziałem trzech zespołów odbyły się na hali w Dzierżoniowie 8 lutego 2011, a stawką był awans do finału okręgu wałbrzyskiego.
ZSP2 Ząbkowice Śląskie, II LO w Dzierżoniowie i ZSP Nowa Ruda.
W pierwszym meczu nasi siatkarze, pod wodzą Tadeusza Pajdzika, pokonali w tie-breaku II LO w Dzierżoniów, w drugim wygrali  z ZSP2 Ząbkowice Śląskie i będą reprezentować powiat w fianle strefy!!!
Czytaj całość...
Siatkówka chłopców. Nasi chłopcy są najlepsi!!! Drukuj E-mail
Dnia 17 stycznia 2011 w Nowej Rudzie Słupcu odbyły się Mistrzostwa Miasta Nowej Rudy  Szkół Ponadgimnazjalnych  w piłce siatkowej chłopców. W zawodach brały udział dwie drużyny LO Nowa Ruda i ZSP Nowa Ruda .Nasi siatkarze  pokonali LO i  tym samym następnego dnia, reprezentowali nasza szkołę na  Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego  Szkół Ponadgimnazjalnych  w piłce siatkowej chłopców. Rozgrywki z udziałem czterech zespołów LO Kłodzko, LO Kudowa Zdrój, LO Bystrzyca Kłodzka oraz ZSP Nowa Ruda, odbyły się na hali sportowej w Nowej Rudzie Słupcu.

Siatkówka chłopców  Siatkówka chłopców

Czytaj całość...
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Drukuj E-mail
 W tegorocznym Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się 10.02.2010r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie triumfowali jak w roku ubiegłym Brodacki Sławomir i Patryk Ptaszkiewicz. Na trzecim miejscu uplasował się Brodacki Łukasz i to właśnie ta trójka będzie reprezentowała naszą szkołę w zawodach powiatowych w Bystrzycy Kłodzkiej.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego  Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
Czytaj całość...
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Drukuj E-mail
Dnia 10.02.2010r. o godz. 900 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie przy ul. Stara Droga 4 odbędą się Turniej Tenisa Stołowego. Zawody stanową wewnątrzszkolne kwalifikacje i wyłonią trzyosobową reprezentację (miejsca od 1 do 3) do reprezentowania szkoły w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego.

Zgłoszenia reprezentacji klas (max. 2 uczniów z jednej klasy) będą przyjmowane do dnia 9.02.2010r. w sali A2-5 u p. Daniela Jabłońskiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach.

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce halowej dziewcząt Drukuj E-mail
Dnia 26 stycznia 2011 roku na Hali KCKSiR w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce halowej dziewcząt. Organizatorem  był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kłodzku. W zawodach brało udział 7 drużyn z powiatu: ZSP Kłodzko, ZSP Bystrzyca, LO Bystrzyca, ZSA Bożków, LO Kudowa Zdrój, LO Kłodzko i ZSP Nowa Ruda.
Zespoły zagrały w dwóch grupach .Po zaciętej walce nasze dziewczyny nie wyszły z grupy i w końcowym efekcie zajęły wysokie piąte miejsce w turnieju.
Dziewczynom gratulujemy pięknej gry!


Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce halowej dziewcząt  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce halowej dziewcząt


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 81 - 90 z 134