panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Mistrzostwa Powiatu w Koszykwce
Mistrzostwa Powiatu w Koszykwce Drukuj E-mail
Na dwóch halach sportowych KSP i ZST w Kodzku odbyy si mistrzostwa powiatu kodzkiego szkó ponadpodstawowych w koszykówce chopców, do zawodów zgosio si 7 szkó, zawody rozegrano w dwóch grupach a nastpnie mecze o miejsca. Druyna NST w skadzie Maksymilian Sladczyk, Igor Plewniak, Jakub Fornal, Kamil Kuczaj, Bartomiej Bednarczyk, Pawe Manikowski, Micha Flaszyski, Mateusz Wad, Martin Czudziak zajeli bardzo dobre 4 miejsce.

Mistrzostwa Powiatu w koszykwce  Mistrzostwa Powiatu w koszykwce  Mistrzostwa Powiatu w koszykwce