panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoy Technicznej najlepsze!!!
Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoy Technicznej najlepsze!!! Drukuj E-mail
       W dniu 18 grudnia 2013 r. w hali kodzkiego CKSiR odbyy si Mistrzostwa Powiatu Kodzkiego Szkó Ponadgimnazjalnych w halowej pice nonej dziewczt, których organizatorem by PSZS w Kodzku. W zawodach uczestniczyo sze najlepszych szkó, które zostay podzielone na dwie grupy. W pierwszej spotkay si KSP Kodzko, LO Nowa Ruda, ZSP nr 1 Kodzko. W drugiej NST Nowa Ruda, LO Kodzko, ZSOiZ Kudowa Zdrój. W naszej grupie pady nastpujce wyniki:

Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoy Technicznej najlepsze!!!  Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoy Technicznej najlepsze!!!  Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoy Technicznej najlepsze!!!
  •  LO Kodzko - NST Nowa Ruda   0 : 1
  •  LO Kodzko - ZSOiZ Kudowa Zdrój   0 : 1
  • NST Nowa Ruda - ZSOiZ Kudowa Zdrój  1 : 1 (karne 1 : 0)

     Po zajciu pierwszego miejsca w grupie w meczu pófinaowym nasze dziewczyny pokonay KSP Kodzko 3 : 0. Wynik oraz postawa napaway nadziej na kocowy sukces.  W drugim meczu pófinaowym ZSOiZ Kudowa Zdrój pokona LO Nowa Ruda 1 : 1 (karne 2 : 0). Po krótkiej przerwie w meczu o trzecie miejsce LO Nowa Ruda pokonao KSP Kodzko 5 : 2.
      Fina by bardzo zacitym widowiskiem, dziewczta walczyy o kady metr boiska, akcje czsto byy przerywane faulami. Po jednym z nich sdzia zarzdzi rzut wolny, który na bramk piknym strzaem zamienia Ola Ugarenko. Zespó z Kudowy chcia szybko odrobi strat, jednak gra obronna naszej druyny bya znakomita (tylko jedna stracona bramka w caym turnieju). W kocowych minutach dwa udane kontrataki day naszej druynie zwycistwo 3 : 0 i zasuone pierwsze miejsce w turnieju.
     Królow strzelców zostaa Ola Ugarenko. Skad zespou NST Nowa Ruda: Ugarenko Aleksandra, Wróbel Anna, Szliwiska Anna, liwka Kinga, Kska Kamila, Owczynnikow Marta, Dbrowska Alina, Mirota Ilona. Opiekunowie: Przemysaw Achrem, Jacek Pomorski.