panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Reprezentacja NST na pitk w biegach przeajowych.
Reprezentacja NST na pitk w biegach przeajowych. Drukuj E-mail
       Tradycyjnie zmagania w druynowych biegach przeajowych dziewczt i chopców zainauguroway  rywalizacj szkó ponadpodstawowych w sportowym kalendarzu Powiatowego Szkolnego Zwizku Sportowego.  W Bystrzycy Kodzkiej nie zabrako obu druyn NST, które z duym zaangaowaniem przystpiy do zawodów. Obie zajy pite miejsca wród szkó powiatu kodzkiego, wykazujc du ch walki i godnie reprezentujc NASZ SZKO!!! Gratulacje dla WAS!!!