panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Konkurs: Mam talent do nauki 2017!
Konkurs: Mam talent do nauki 2017! Drukuj E-mail
Politechnika Wrocawska serdecznie zaprasza wszystkich uczniów szkó gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzicia udziau w konkursie Mam talent do nauki 2017!

Mam talent do nauki 2017!

To ju szósta edycja konkursu, który obejmuje dwa etapy:
I. Przesanie (ze szczegóowym opisem), w terminie od 1 lutego 2017 r. do 31 maja 2017 r., na wskazany adres mailowy autorskiego, samodzielnie przygotowanego projektu badawczego lub technicznego obejmujcego swoim zakresem przedmioty cise lub szeroko pojt technik.

II. Najlepsze prace zostan zakwalifikowane do drugiego etapu. Odbdzie si on w poowie czerwca na Politechnice Wrocawskiej. Finalici bd mieli wówczas za zadanie atrakcyjne zaprezentowanie swojego projektu przed jury konkursowym.
                
Zwycizca konkursu oraz laureaci II i III miejsca otrzymaj atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Nagrod za zajcie pierwszego miejsca jest take moliwo wzicia udziau w programie „Wybitnie uzdolnieni na Politechnice Wrocawskiej”, w którym uczelnia zapewnia kandydatowi, który podj studia w Politechnice Wrocawskiej liczne profity i udogodnienia.

Zgoszenia wraz z dokadnym opisem projektu badawczego lub technicznego naley wysya na adres e-mail: Termin zgosze upywa 31 maja o pónocy.

Wicej informacji oraz regulamin konkursu na stronie:
http://pwr.edu.pl/kandydaci/mam-talent-do-nauki