panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym Drukuj E-mail
Pastwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym ogosia Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Pierwszy etap konkursu – szkolny odby si 1 marca 2017r. NST w konkursie reprezentowali: Magda Kostrzewska, Szymon Baraców, Dominik  Jówiakowski, Janusz  Nawojski, Kordian  Kskiewicz, Rafa Mynarczyk, Dawid Piaskowski.

Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym

Dawid Piaskowski
– ucze klasy 2a Technikum Informatycznego, uzyska najwyszy wynik - 18 punktów na 22.
W Konkursie uczestniczyo  ponad 4,5 tysica  uczniów z  ponadgimnazjalnych szkó publicznych i niepublicznych  w Polsce. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wród uczniów, propagowanie idei udziau w wyborach oraz wiadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.