panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Nagrodzony absolwent z NST
Nagrodzony absolwent z NST Drukuj E-mail
Stowarzyszenie Inynierów i Mechaników Polskich oddzia w Wabrzychu uhonorowao absolwenta Noworudzkiej Szkoy Technicznej nagrod pienin w wysokoci 1000 z. Jest to nagroda dla ucznia klasy technicznej, który przez 4 lata nauki w szkole osiga  bardzo wysokie wyniki z przedmiotów zawodowych oraz ogólnoksztaccych i realizowa projekty zawodowe.

Nagrodzony absolwent z NST  Nagrodzony absolwent z NST

W tym roku nagrod otrzyma Arkadiusz Stelmach, ucze technikum informatycznego. Arek oprócz wysokich wyników w nauce, w ramach „Modernizacji ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II”, razem z dwoma kolegami realizowa projekt „Audyt bezpieczestwa sieci komputerowych z wykorzystaniem analizy typologii sieci przewodowej i bezprzewodowej, zastosowanych zabezpiecze i testów penetracyjnych”. W 2016 roku projekt ten zosta bardzo wysoko oceniony przez komisj konkursow i zaj III miejsce na Dolnym lsku (do pierwszego miejsca zabrako mu tylko 1,5 punku).