panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Bezpieczna praca za granic
Bezpieczna praca za granic Drukuj E-mail
18 maja 2017 roku uczniowie klas III Noworudzkiej Szkoy Technicznej uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Centrum Edukacji i Pracy Modziey z Wabrzycha panem Zbigniewem Durajem.  Prelekcja pod tytuem „Praca poza granicami kraju – warunki i zagroenia na przykadzie  holenderskiego rynku pracy” miaa na celu nauczy modzie na co naley zwróci uwag szukajc pracy za granic oraz jak ustrzec si przed ewentualnym niebezpieczestwem ze strony nieuczciwych pracodawców. Uczniowie mieli okazj obejrze film instruktaowy oraz pozna prawa modocianego pracownika za granic.

Bezpieczna praca za granic  Bezpieczna praca za granic  Bezpieczna praca za granic

Spotkanie byo pocztkiem wspópracy na przysze lata midzy Noworudzk Szko Techniczn, a Centrum Edukacji i Pracy Modziey z Wabrzycha.