panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Jak nie czytam? jak czytam
Jak nie czytam? jak czytam Drukuj E-mail
1 czerwca o godzinie 10.00  uczniowie i nauczyciele Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie, ju po raz drugi, wzili udzia w ogólnopolskiej akcji wspólnego czytania „Jak nie czytam – jak czytam”. Postanowili przyczyni si do ustanowienia rekordu czytania w jednym momencie. Przygotowali haso  propagujce akcj czytelnicz. Pogoda im dopisaa dlatego te zebrali si na boisku szkolnym i wspólnie czytali. W  imprezie wzio udzia ok. 67 uczniów.

Jak nie czytam? jak czytam  Jak nie czytam? jak czytam  Jak nie czytam? jak czytam

Niestety tak maa frekwencja spowodowana bya nieobecnoci ju klas czwartych, przebywajcych na praktykach klas trzecich oraz klas pierwszych biorcych udzia w imprezie organizowanej przez CTS. Organizatorkami akcji byy panie: Beata Skibiska i Renata Kowalska.