panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Festiwal Modych w Wambierzycach. Light for life - wiato dla ycia
Festiwal Modych w Wambierzycach. Light for life - wiato dla ycia Drukuj E-mail
16 wrzenia tradycyjnie , jak co roku w Wambierzycach , odby si Diecezjalny Dzie Modziey. Jednak w tym roku , spotkanie modych miao nieco inny charakter. Festiwal Modych „Light for life” to nowy projekt ewangelizacyjny realizowany w Wambierzycach. Wywodzi si on z dorocznych spotka modziey, organizowanych w Archidiecezji Wrocawskiej, nastpnie w Diecezji widnickiej. „Light for life” to koncerty, zabawa, prelekcje, warsztaty i modlitwa, by wspólnie odkry wiato dla ycia. Elementem wyróniajcym festiwal „Light for live” bya „Strefa Modych” – warsztaty aktywizujce.

Festiwal Modych w Wambierzycach. Light for life – wiato dla ycia  Festiwal Modych w Wambierzycach. Light for life – wiato dla ycia  Festiwal Modych w Wambierzycach. Light for life – wiato dla ycia

Gwiazdami pierwszej edycji festiwalu byli: zespó „niemaGotu” oraz Dobromir „Mak” Makowski. Modzie z naszej szkoy z wielk ochot wzili udzia w pielgrzymce do Wambierzyc oraz w przygotowanych dla nich warsztatach. Przeyli ten czas z wielk radoci , pomimo deszczowej pogody. Cieszyli si równie, e mogli ponownie usysze i spotka Dobromira Makowskiego, który goci w naszej szkole w zeszym Roku Szkolnym.