panorama szko贏y
NST  Nowa Ruda - logo szkoy
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespou Szk籀 Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kszta販enia zawodowego na Dolnym 奸御ku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zako鎍zenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, g籀rnicza: Noworudzka Szkoa Techniczna
Strona g堯wna arrow Wydarzenia arrow Festiwal M這dych w Wambierzycach. Light for life - 安iat這 dla 篡cia
Festiwal M這dych w Wambierzycach. Light for life - 安iat這 dla 篡cia Drukuj E-mail
16 wrze郾ia tradycyjnie , jak co roku w Wambierzycach , odby si Diecezjalny Dzie M這dzie篡. Jednak w tym roku , spotkanie m這dych mia這 nieco inny charakter. Festiwal M這dych „Light for life” to nowy projekt ewangelizacyjny realizowany w Wambierzycach. Wywodzi si on z dorocznych spotka m這dzie篡, organizowanych w Archidiecezji Wroc豉wskiej, nast瘼nie w Diecezji 安idnickiej. „Light for life” to koncerty, zabawa, prelekcje, warsztaty i modlitwa, by wspólnie odkry 安iat這 dla 篡cia. Elementem wyró積iaj帷ym festiwal „Light for live” by豉 „Strefa M這dych” – warsztaty aktywizuj帷e.

Festiwal M這dych w Wambierzycach. Light for life – 安iat這 dla 篡cia  Festiwal M這dych w Wambierzycach. Light for life – 安iat這 dla 篡cia  Festiwal M這dych w Wambierzycach. Light for life – 安iat這 dla 篡cia

Gwiazdami pierwszej edycji festiwalu byli: zespó „niemaGotu” oraz Dobromir „Mak” Makowski. M這dzie z naszej szko造 z wielk ochot wzi瘭i udzia w pielgrzymce do Wambierzyc oraz w przygotowanych dla nich warsztatach. Prze篡li ten czas z wielk rado軼i , pomimo deszczowej pogody. Cieszyli si równie, 瞠 mogli ponownie us造sze i spotka Dobromira Makowskiego, który go軼i w naszej szkole w zesz造m Roku Szkolnym.