panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Midzynarodowa Wysza Szkoa Logistyki i Transportu we Wrocawiu
Midzynarodowa Wysza Szkoa Logistyki i Transportu we Wrocawiu Drukuj E-mail
Szanowni Pastwo,
w zwizku z rozpoczciem roku szkolnego i akademickiego 2017/2018 tradycyjnie rozpoczynamy cykl spotka z uczniami szkó rednich. Przygotowalimy dla modziey wiele atrakcji, m.in. Olimpiady i Turnieje branowe dla uczniów o profilach technik logistyk/spedytor i technik budownictwa, spotkania z zawodem, wykady otwarte organizowane na naszej uczelni, a take konkurs fotograficzny Klasa w obiektywie. Aktywnie prowadzimy Portal dedykowany maturzystom, na amach którego publikujemy niezbdna dla nich informacje.

Oczywicie zachcamy do ledzenia Portalu dla maturzysty a take polubienia naszego funpage’a:
http://www.portaldlamaturzysty.pl/
https://www.facebook.com/Portal.dla.maturzysty/