panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow LEKCJE W TERENIE DLA HOTELARZY
LEKCJE W TERENIE DLA HOTELARZY Drukuj E-mail
W dniu 28 wrzenia 2017 r. uczniowie klas I b i II b Technikum Hotelarskiego z naszej szkoy mieli okazj wybra si na wycieczk zawodoznawcz do Boguszyna i Barda pod opiek Pani Marty Augustynowskiej- Klincewicz  i Pani Jolanty Chuchli.
 Naszym gównym celem bya wizyta w 3* hotelach - Hotelu Metro i Hotelu Bardo, porównanie  wyposaenia, wiadczonych w nich usug oraz poznania pracy hotelarza. Oprócz tego mielimy równie czas na niadanie czy zwiedzenie galerii w Kodzku.

LEKCJE W TERENIE DLA HOTELARZY  LEKCJE W TERENIE DLA HOTELARZY  LEKCJE W TERENIE DLA HOTELARZY

Okoo godziny 10:15 wyruszylimy najpierw do Hotelu Metro w Boguszynie, gdzie Panie oprowadziy nas po obiekcie i opowiedziay jak ten hotel funkcjonuje. Sam hol hotelowy zrobi na nas due wraenie, poniewa by on przestronny i bardzo estetyczny.  W hotelu moglimy zobaczy saun, siowni, krgielni czy grot soln, równie specjalnie umeblowane pokoje dla osób niepenosprawnych czy te sal konferencyjn, która pomieci nawet ok. 100 osób. Porównywalimy wyposaenie rónych typów pokoi.
 Po zapoznaniu si z tym hotelem wyruszylimy do drugiego w Bardzie. Tam natomiast ogromne wraenie na nas zrobi sam widok dookoa – pikna, zadbana ziele i atrakcje dla goci. Na samym pocztku wszyscy zebralimy si w holu hotelowym poczonym z restauracj i suchalimy pani recepcjonistki, która powiedziaa nam jak funkcjonuje hotel i jak prac powinno si wykonywa na poszczególnych stanowiskach.
W hotelu Bardo znajduje si okoo 40 pokoi, natomiast jeden jest to pokój studio z otwart azienk – robicy na gociach wyjtkowe wraenie. Jest tam duo atrakcji tj. basen, siownia (zewntrzna i wewntrzna), plac zabaw czy kcik dla dzieci. Jest to hotel 3-gwiazdkowy, chocia spenia warunki 4-gwiazdkowego.
Wyjazd do Boguszyna i Barda by dla nas ciekawym dowiadczeniem, na którym dowiedzielimy si i zobaczylimy wiele ciekawych rzeczy.
Takie wycieczki pozwalaj nam poznawa kierunek, w którym si ksztacimy.


 Patrycja Winiewska
Uczennica klasy I bT