panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Drukuj E-mail
27 października 2017r. uczniowie klas pierwszych Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie  skorzystali z zaproszenia Przewodniczącego  Sejmiku Województwa Dolnośląskiego oraz pracowników  Kancelarii Sejmiku  i wzięli udział w projekcie pod nazwą: ,,Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”. Był to wykład multimedialny przeprowadzony w Sali obrad Sejmiku, w Gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego  Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego  Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Tematem zajęć były informacje dotyczące zadań  realizowanych  przez Wojewodę Dolnośląskiego jak i zasad funkcjonowania Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Udział w lekcji stanowił doskonałą formę  wsparcia  procesu edukacji w obszarze szeroko pojętej administracji, który wpływa pozytywnie na kształtowanie świadomości społecznej młodzieży oraz  zrozumienia praw i obowiązków, wynikających z przynależności do regionalnej wspólnoty.