panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym Wybieram Wybory
Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym Wybieram Wybory Drukuj E-mail
Pastwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym ogosia II edycj  Ogólnopolskiego  Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym ,,Wybieram wybory”. Tegoroczna edycja konkursu dotyczya ordynacji wyborczej do samorzdów terytorialnych.  Etap szkolny odby si 9 listopada 2017r. W konkursie  udzia wzio 10 uczniów Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie:  Szymon Baraców, Dominik  Jówiakowski,   Rafa Mynarczyk, Dawid Piaskowski, Daniel Chrobociski, Mateusz Górski, Bartosz Winiewski, Karol Linkiewicz, Patryk Boek
Tomasz Kocher – ucze klasy 1aTechnikum Informatycznego, uzyska najwyszy wynik i awansowa do etapu wojewódzkiego.

Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
Konkurs, organizowany przez Pastwow Komisj Wyborcz i Krajowe Biuro Wyborcze, jest skierowany do uczniów szkó ponadgimnazjalnych. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego – w szczególnoci wyborów samorzdowych, propagowanie idei udziau w tych wyborach oraz wiadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.