panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Zajcia pokazowe dla klas pierwszych
Zajcia pokazowe dla klas pierwszych Drukuj E-mail
14 grudnia 2017 r. w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbyy si zajcia pokazowe dla klas pierwszych z udziaem Zastpu Straaków Jednostki Ratowniczo-Ganiczej z Nowej Rudy. Straacy podczas zaj przybliyli uczniom struktury stray poarnej: jak funkcjonuje straak zawodowy podczas suby, do jakich zdarze najczciej wyjedaj, z czym si spotykaj podczas swojej pracy;  co naley zrobi aby dosta si do Pastwowej Stray Poarnej oraz o najwaniejszych zagroeniach poarowych. Uczniowie mieli okazj obejrze wyposaenie wozu straackiego oraz pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zajcia pokazowe dla klas pierwszych  Zajcia pokazowe dla klas pierwszych  Zajcia pokazowe dla klas pierwszych

Noworudzka Szkoa Techniczna skada podzikowania noworudzkim straakom za ciekawe i pene nowych dowiadcze spotkanie.