panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy
Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy Drukuj E-mail
Dwoje uczniów Noworudzkiej Szkoy Technicznej wzio udzia  w organizowanym przez Okrgowy Inspektorat Pracy we Wrocawiu konkursie „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Ewelina Mdrzyk i  Pawe Zalewski, jako laureaci etapu szkolnego wzili udzia w etapie wojewódzkim tego konkursu, który odby si 09 marca 2018 roku we Wrocawiu. Wród blisko 50 uczniów zakwalifikowanych do tego etapu bardzo dobry wynik odnotowaa Ewelina Mdrzyk, która zdobya 30 na 35 punktów konkursowych i bya o krok od awansu do etapu centralnego, organizowanego przez Pastwow Inspekcj Pracy w Warszawie.
Ewelinie gratulujemy wysokiego miejsca w konkursie i yczymy dalszych sukcesów w przyszym roku.

Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy  Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy  Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy