panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach
Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach Drukuj E-mail
Druyna NST w Nowej Rudzie w skadzie: Bogusz Borysieka, Kuba Kukuryk, Krzysztof Pewniak, Wojtek Baejczyk wzili udzia w II edycji Konkursu Wiedzy o Polsce i Czechach. Konkurs odby si 8 padziernika 2018 r w Hali Sportowej- Nowa Ruda- Supiec.. Czteroosobowe druyny szkolne z Polski i Czech rozwizyway test zamknity oraz wykonyway zadania praktyczne.   W konkusie wzio udzia 28 druyn szkolnych. Celem konkursu jest  poszerzanie wiedzy o Polsce i Czechach wród modych ludzi, budowanie zagranicznych przyjani, rozwijanie turystyki przygranicznej.

Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach  Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach  Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach

Gównym organizatorem konkursu jest  Stowarzyszenie Komitet Obywatelski Ziemi Kodzkiej. Projekt jest  wspófinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP . Patronat nad wydarzeniem sprawowa m.in. Arkadiusz Ignasiak – Konsul Honorowy Republiki Czeskiej we Wrocawiu.