panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Uczniowie NST na planie serialu Znaki
Uczniowie NST na planie serialu Znaki Drukuj E-mail
Pocztek wrzenia to przede wszystkim powrót do szkoy, nauki i codziennych obowizków, ale nie sam edukacj yje czowiek. Jesie to równie czas premier kinowych i telewizyjnych. W zeszym roku uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej mieli zaszczyt uczestniczy w przerónych produkcjach filmowych, które ju wkrótce bd miay premiery na wielkim ekranie. Od padziernika zeszego roku do sierpnia biecego uczniów naszej szkoy mona byo spotka na planie nowego serialu „Znaki”. W serialu grali uczestników pogrzebu, dziennikarzy, sekretarki oraz hostessy, a take uczniów, którymi s na co dzie.

Uczniowie NST na planie serialu Znaki  Uczniowie NST na planie serialu Znaki  Uczniowie NST na planie serialu Znaki

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa si w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doy ginie studentka. Tajemnicz i okrutn egzekucj yj media w caej Polsce. ledztwo poda w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwizana. Po latach, w tej samej miejscowoci, dochodzi do kolejnej zbrodni. ledztwo prowadzi komisarz Trela , który, by dotrze do prawdy, musi przeama zmow milczenia panujc w miasteczku.
Za reyseri serialu odpowiada Jakub Miszczak.
Premiera 10 padziernika o 22:00 w AXN

Kolejn produkcj jest Eter Krzysztofa Zannusiego który by realizowany midzy innymi na Kodzkiej i Srebrno-górskiej Twierdzy. Przedstawiciel klasy 4c mia moliwo wcieli si w onierza prusko -austriackiego z pocztku XX wieku.

Eter Film jest prób reinterpretacji mitu Fausta. Opowiada histori wojskowego lekarza, który prowadzi eksperymenty medyczne na pocztku XX wieku by zyska wadz nad ludmi.
W kinach od 30 listopada

To tylko jedne z licznych produkcji, w których brali udzia nasi uczniowie w cigu ostatniego roku. Dziki wizycie na planach filmowych uczniowie mogli pozna prac  midzy innymi reysera, mistrza owietlenia, ekipy technicznej, pirotechników, charakteryzatorów i aktorów od kulis oraz przey niesamowit przygod. Na planie nie zabrako równie znanych aktorów, z którymi w czasie przerwy mona byo sobie zrobi pamitkowe zdjcie, wzi autograf czy zwyczajnie porozmawia na róne tematy.