panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow NAUCZYCIELE VS UCZNIOWIE
NAUCZYCIELE VS UCZNIOWIE Drukuj E-mail
W ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej po raz kolejny uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej mieli okazj zmierzy si w sportowej rywalizacji z nauczycielami. W rod 17 padziernika w szkolnej sali gimnastycznej odby si turniej piki siatkowej "Nauczyciele kontra Uczniowie". Podobnie jak w poprzednich latach turniej cieszy si duym zainteresowaniem. Mecze byy bardzo zacite, obfitoway w wiele ciekawych akcji, a po ostatnim gwizdku sdziego na uczestników turnieju czekaa sodka niespodzianka przygotowana przez pani dyrektor.

NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE