panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Przestpczo komputerowa
Przestpczo komputerowa Drukuj E-mail
    W dniu 31 maja 2005 w auli Noworudzkiej Szkoy Technicznej odby si fina konkursu na prace w formie elektronicznej dotyczce zagadnienia "PRZESTPCZO KOMPUTEROWA". Organizatorami teje imprezy byli nauczyciele informatyki: Andrzej Wyka, Jerzy Kornata, Konrad Kawak, Daniel Jaboski oraz Grzegorz uchowicz.
    Konkurs podzielony by na dwa etapy. W pierwszym z nich, który trwa do 13 maja, uczestnicy byli zobowizani do oddania swoich prac. 18 maja zebraa si komisja pod przewodnictwem Andrzeja Wyki, która zadecydowaa o wybraniu najlepszych prac, kwalifikujcych si do finau. 
    Na fina zosta zaproszony sierant sztabowy Andrzej Szczch z Komendy Powiatowej Policji w Kodzku, który zawodowo zajmuje si sprawami zwizanymi z przestpczoci komputerow. 
  
     Sporód 5 prac, które zakwalifikoway si do finau najwiksze wraenie na czonkach jury, pod przewodnictwem Andrzeja Szczcha oraz dyrektora NST Pawa Marciniaka, zrobia praca Pawa Kolendy z klasy 1A/LP (wychowawca - Barbara Stepie). Drugie miejsce zaja Magdalena Siwka z klasy 2A/LP (wychowawca - Ewa Kawulak), a trzecie miejsce zaj Tomasz Malinowski, równie z kalsy 1A/LP.
         Caa trójka otrzymaa nagrody rzeczowe ufundowane przez dyrekcj szkoy oraz dyplomy i podzikowania za udzia w konkursie. 
      W przyszym roku kolejna edycja. Ju dzi serdecznie zapraszamy bo, jak si okazao, warto w nim uczestniczy.

   Poniej kilka momentów uchwyconych podczas finau okiem fotoreportera.