panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w NST
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w NST Drukuj E-mail
Młodzi ludzie mają często problemy z wyznaczaniem ścieżki kariery edukacyjnej i zawodowej. W Noworudzkiej Szkole Technicznej 15 listopada 2018 r. odbyły się zajęcia z projektu Otwarta firma czyli Biznes przy tablicy. Spotkanie z pracodawcą dotyczyło specyfiki pracy w zakładzie produkcyjnym, relacji pracownik - pracodawca oraz planowania kariery zawodowej. Podsumowaniem ciekawej prezentacji przedstawionej przez Dyrektora KMT Tłumaczów Pawła Chrapka był konkurs z nagrodami dla uczniów. Spotkanie przebiegło w bardzo pozytywnej atmosferze  - docenione brawami zarówno przez uczniów technikum jak i zaproszonego gościa. Warto uczyć się od praktyków biznesu to podsumowanie koordynatora programu Marty Augustynowskiej.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w NST  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w NST