panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Konkurs Matematyczny KANGUR
Konkurs Matematyczny KANGUR Drukuj E-mail
21marca 2019 roku, czterech uczniów kl.2aT; Tomasz Kocher, Jakub Zapaa, Konrad Gwód, Mateusz Bukowski i piciu uczniów kl.1aT: Kamil Kara, Kamil Kuczaj, Przemysaw Dziedzina, Erwin Noga i Bartomiej Bednarczyk wzili udzia w Konkursie Matematycznym KANGUR. Uczniowie rozwizywali 30 zada testowych o zrónicowanym stopniu trudnoci. Kady z uczestników otrzyma ukadank przestrzenn w postaci kuli- breloczka. Wyniki konkursu bd znane w maju, ale ju teraz wszystkim bardzo gratulujemy.