panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Szkoa do hymnu
Szkoa do hymnu Drukuj E-mail
Podzikowanie dla Noworudzkiej Szkoy Technicznej od Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego za wczenie si do akcji „Szkoa do hymnu”. W tym roku do wspólnego piewania hymnu, w pitek, 8 listopada o godz. 11:11, przystpio w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w caej Polsce i poza granicami kraju. cznie swój udzia w akcji zgosio 20 475 szkó, przedszkoli i placówek owiatowych.

Podzikowanie dla Noworudzkiej Szkoy Technicznej