panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow 5* DLA HOTELARZY
5* DLA HOTELARZY Drukuj E-mail
W dniu 18 grudnia 2019r. uczniowie klas pierwszych Technikum Hotelarskiego naszej szkoy w ramach wycieczki zawodoznawczej mieli okazj porówna poznan dotychczas teori z prawdziwym yciem hotelu. Naszym gównym celem bya wizyta w 5* Hotelu SPA Dr Irena Eris oraz Hotelu Medical Sanus w Polanicy Zdroju, porównanie  wyposaenia, wiadczonych w nich usug oraz poznania pracy hotelarza. Hotele 5* s idealnym miejscem, gdzie praca hotelarza odzwierciedla teori z ksiek do nauki zawodu. W zwizku z tym wizyta w takim miejscu jest wanym punktem naszej nauki.

Hotelarze  Hotelarze  Hotelarze

W Hotelu SPA Dr Irena Eris mielimy najpierw krótk prelekcj z zastpc dyrektora Pani  Katarzyn ciebur, podczas której poznalimy podstawowe zasady dziaania hotelu oraz wymagania dotyczce ubioru i zachowania stawiane pracownikom na rónych stanowiskach. Zwiedzilimy róne zakamarki hotelu. Odwiedzilimy miejsca wiadczenia usug dodatkowych, np. sal konferencyjn, restauracj, wyjtkow w tym hotelu palarni dla goci, kawiarni z bufetem, klub nocny z krgielni, kort do squash, przepikny basen, sal zabaw dla dzieci i inne. Bylimy take w pokojach, a w tym w apartamencie GRAND, moglimy wic porówna wyposaenie w rónych typach pokoi. Zobaczylimy te miejsca dostpne tylko dla pracowników, w tym pralni, magazyny housekeepingu, dokadnie obejrzelimy wózek pokojowej. W Hotelu Madical Sanus odwiedzilimy podobne miejsca – moglimy porówna jak wygldaj i funkcjonuj one w obiektach rónych kategorii. W drodze do domu zajechalimy jeszcze do McDonaldsa, eby dopeni nasz wycieczk ;-). Wycieczka bya bardzo wartociowa. Pozwolia nam wreszcie dokadnie obejrze miejsca w hotelu, o których wci jest mowa na zajciach w szkole oraz porozmawia z pracownikami hotelu
Takie wycieczki pozwalaj nam poznawa zawód i miejsce pracy hotelarza.