panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Czy znasz patrona swojej szkoy?
Czy znasz patrona swojej szkoy? Drukuj E-mail
07 lutego 2020 r. odbya si siódma edycja szkolnego konkursu   historycznego ,,Czy znasz patrona swojej szkoy?. Walka toczya si o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoy NST w Nowej Rudzie. Celem konkursu jest upowszechnianie postaci patrona szkoy - Stanisawa Staszica, jego twórczoci i myli spoeczno-filozoficznej. Do konkursu stany 3 –osobowe druyny klas pierwszych, drugich, trzecich technikum oraz 2ab szkoy branowej. W tym roku 1 miejsce i Puchar Przechodni Dyrektora Szkoy wywalczya druyna klasy 1aT/4w skadzie: Mateusz Bilo, Mieszko Maodobry,  Damian Pcak. Drugie miejsce zdobya druyna klasy 3aT, trzecie- ex aequo kl. 1a/5 i 2T. Zwycizcom  i wszystkim druynom gratulujemy!.

Czy znasz patrona swojej szkoy?