panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow IV edycja Oglnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
IV edycja Oglnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym Drukuj E-mail
25 lutego 2020 roku odby si szkolny etap IV edycji Konkursu "Wybieram Wybory", który organizuje Pastwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze. Ogólnopolski Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wród uczniów, a take propagowanie idei udziau w wyborach. Adresatami konkursu s uczniowie szkó ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych. Do tegorocznej, czwartej edycji Konkursu, zgosio si 5425 uczniów z 564 szkó w caej Polsce, w tym równie uczniowie NST w Nowej Rudzie: Kamila Molenda,  Bogusz Borysieka, Tomasz Kocher,  Bartosz Czop, Wojciech Baejczyk, Aleksandra Zwoliska, Ines Górna, Adrian Komirski, Przemek Dziedzina ,Konrad Gwód, Dawid Popawski, Kacper Ksicki. Etap szkolny Konkursu, polegajcy na rozwizaniu testu jednokrotnego wyboru. Uczniom gratulujemy udziau w konkursie.

IV edycja Oglnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  IV edycja Oglnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  IV edycja Oglnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym