panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

270 dni 17 godzin 20 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Pozostae projekty arrow Nowy projekt w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Nowy projekt w Noworudzkiej Szkole Technicznej Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoa Techniczna po raz kolejny realizowuje projekt unijny. Tym razem uczniowie bd mogli korzysta z patnych stay zawodowych u pracodawców, kursów kwalifikacyjnych (baristy, barmaski, kelnerski, animatora czasu wolnego, spawaczy Mig MAG TIG, prawa jazdy kategorii B, SEP do 1KV, fotograficzny, obsugi pojazdów hybrydowych, obsugi pojazdów z napdem elektrycznym, grafiki komputerowej, MS Excel funkcje zaawansowane,  projektowania 3D MAX), zajciach specjalistycznych (przygotowywanie oraz wykonywanie prac graficznych i publikacji cyfrowych; drukowanie cyfrowe i obróbka druków, monta, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urzdze elektrycznych; eksploatacja maszyn, urzdze i instalacji elektrycznych; planowanie i realizacja usug w recepcji; obsuga goci w obiekcie wiadczcym usugi hotelarskie; monta i eksploatacja systemów komputerowych, urzdze peryferyjnych i sieci; programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych; diagnozowanie i naprawa podzespoów i zespoów pojazdów samochodowych; organizacja i prowadzenie procesu obsugi pojazdów samochodowych) oraz doradztwa edukacyjno-zawodowego.

Dodatkowo uczniowie bd mogli wzi udzia w kursach przygotowujcych do egzaminów zewntrznych, a nauczyciele w kursach specjalistycznych i studiach podyplomowych. Szkoa dziki projektowi pozyska sprzt IT.
Projekt „Szkoy sukcesu zawodowego” jest finansowany z Regionalnego Programu Operacyjny Województwa Dolnolskiego na lata 2014-2020, O priorytetowa: Edukacja, Dziaanie: Dostosowanie systemów ksztacenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy. Cakowita warto projektu to 2 564 531,46 zotych.
Projekt pierwotnie mia by realizowany od marca 2020 roku, jednak ze wzgldu na COVIT-19 jego rozpoczcie nastpi dopiero we wrzeniu 2020 roku. Zakoczenie projektu przewidziane jest na luty 2022 roku.