panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wycieczka integracyjna
Wycieczka integracyjna Drukuj E-mail
Integracja zespou klasowego jest spraw pierwszorzdn. Pierwszego dnia nauki wychowawca otrzymuje list osób, które szybko naley przeksztaci w jednolity twór, stanowicy jedn cao, jedn  „rodzin”. Wychodzc naprzeciw tej idei w Noworudzkiej Szkole Technicznej stao si tradycj organizowanie zaj integracyjnych dla uczniów klas pierwszych, na których mamy moliwo budowania pozytywnych relacji grupowych, ksztatowania klasy jako grupy, majcej wiadomo wspólnoty zada oraz równych praw i obowizków osób do niej nalecych. W miesicu wrzeniu wszystkie klasy pierwsze w asycie wychowawców oraz  pedagoga szkolnego p. Marty Leniak wybray si na zajcia integracyjne poczone z ogniskiem i zwiedzaniem pobliskich terenów.

Wycieczka integracyjna  Wycieczka integracyjna  Wycieczka integracyjna 

Przepikne szlaki Wzgórz Wodzickich pokieroway Nas w stron  Jawornika.

Wspólny wysiek po zdobyciu szczytu, gry i zabawy integracyjne oraz ognisko stay si  doskona okazj do zespolenia uczniów, wychowawców i pedagoga we wszystkich klasach pierwszych, których w tym roku przywitalimy w naszych murach.

Miejmy nadziej, e reszta roku szkolnego upynie pierwszakom równie przyjemnie jak wspólne zajcia integracyjne.