panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Szkoa pamita akcja MEN
Szkoa pamita akcja MEN Drukuj E-mail
Szkoa pamita – ju prawie 4 tys. szkó i placówek zgosio swój udzia w akcji!

Ju prawie 4 tys. szkó, przedszkoli i placówek owiatowych zgosio swój udzia w akcji MEN „Szkoa pamita”. Uczniowie i nauczyciele z caego kraju podejmuj inicjatywy, których celem jest upamitnienie wanych rocznic i postaci historycznych. O swoich dziaaniach informuj na stronach szkó i w mediach spoecznociowych. Do udziau w akcji zapraszamy kolejne szkoy i placówki owiatowe. Na zgoszenia czekamy do czwartku, 29 padziernika do godz. 15:00. Fina akcji odbdzie si w pitek, 30 padziernika.

Szkoa pamita  Szkoa pamita
Szczegóy w pliku.