panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dzie Edukacji Narodowej w NST
Dzie Edukacji Narodowej w NST Drukuj E-mail
       13 padziernika w Noworudzkiej Szkole Technicznej odby si apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie mieli okazj zoy najserdeczniejsze yczenia i podzikowania dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoy. Byo to wyjtkowe i uroczyste wydarzenie z nutk historii polskiego szkolnictwa, wystpami i kwiatami zoonymi na rce dyrekcji i wszystkich nauczycieli.

       Tradycj szkoy jest bowiem, by w tym szczególnym dniu, uczniowie klas pierwszych zoyli lubowanie na sztandar szkoy  i przedstawili si caej spoecznoci szkolnej. Zatem, po uroczystym lubowaniu w mury szkolne oficjalnie przyjlimy uczniów nastpujcych klas:

  • 1 a T5- technik mechanik/technik informatyk, wychowawca mgr Bogumia Szostak
  • 1 b T5- technik grafiki i poligrafii cyfrowej/technik hotelarz, wychowawca mgr Jolanta Chuchla
  • 1 a Branowej Szkoy I Stopnia, wychowawca mgr Renata Szostak-Chmielarz