panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow MIKOAJKOWY KONKURS JZYKA POLSKIEGO
MIKOAJKOWY KONKURS JZYKA POLSKIEGO Drukuj E-mail
       6 grudnia 2021 uczniowie klas pierwszych brali udzia w  konkursie  jzyka polskiego pod hasem: „ZNAM, UYWAM, ROZUMIEM”, w którym trzeba byo si wykaza wiedz z zakresu znajomoci terminów i wyrazów obcych oraz umiejtnoci ich stosowania. Uczestnicy doskonale poradzili sobie z trudnymi zadaniami, wyjanili pojcia i zastosowali je w tekcie.  Zwycizcy  otrzymali pamitkowe dyplomy oraz drobne upominki.