panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow WIELKA RADO - MAY GEST
WIELKA RADO - MAY GEST Drukuj E-mail
       Dwudziesta pierwsza edycja witecznej akcji charytatywnej, zakoczya si, jak kada poprzednia sukcesem. Nauczyciele i uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej podarowali dary dobrego serca, które zostay przekazane dla dzieci ze wietlicy rodowiskowej KOLOROWY WIAT w Nowej Rudzie, na stan wietlicy w Szkole Podstawowej nr 2 oraz dla modziey NST w Nowej Rudzie. Dobroci nie trzeba siy - dobro sama jest si! Wszystkim zaangaowanym serdecznie dzikujemy za udzia .

Mirosawa Kossak
Rafa Polak