panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow UROCZYSTE ROZPOCZCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
UROCZYSTE ROZPOCZCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 Drukuj E-mail
       Powrót do szkoy to nie tylko nauka, sprawdziany i zebrania z rodzicami. Jest to równie moment, w którym mamy moliwo integracji z rówienikami i nawizywania nowych znajomoci. Tradycyjnie ju w dniu pierwszego wrzenia rozpoczlimy nowy rok szkolny w Naszej Szkole. Uczniowie wrócili do szkoy po dwóch miesicach wakacji. Dzisiejsza data to wany dzie dla uczniów, szczególnie dla tych, którzy po raz pierwszy rozpoczn nauk w szkole. W 2022 roku nauk w Noworudzkiej Szkole Technicznej rozpoczynaj cztery pierwsze klasy:

1A T5 (technik informatyk/elektryk) – wychowawca pan mgr in. Konrad Kawak
1B T5 (technik hotelarstwa/poligrafii cyfrowej) – wychowawca pani mgr Magorzata Kawak
1A BSI – wychowawca mgr Mirosawa Kossak
1B BSI – wychowawca mgr Tomasz Kuczaj

       Ogóem w naszej szkole uczy si bdzie 438 osób, wród których pojawili si równie uczniowie z Ukrainy. Miejmy nadziej, e nasi nowi koledzy i koleanki szybko zaaklimatyzuj si w nowej szkole i nowej rzeczywistoci.

       Wszystkim uczniom yczymy, aby kadego dnia  przychodzili do szkoy z umiechem na twarzy, uczyli si z przyjemnoci, a cay rok szkolny przebiega bez przeszkód i zakóce w murach Naszej Szkoy. Cytujc klasyka: „W technikum najgorsze jest pierwsze pi lat – potem jest ju z górki” :P