panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow 3 MIEJSCE W POWIECIE W KONKURSIE ,,Katy-Golgota Wschodu
3 MIEJSCE W POWIECIE W KONKURSIE ,,Katy-Golgota Wschodu Drukuj E-mail
       3 marca z okazji  rocznicy Zbrodni Katyskiej, w I Liceum Ogólnoksztaccym im. Bolesawa Chrobrego w Kodzku odby si VI fina konkursu powiatowego "Katy-Golgota Wschodu". W konkursie wzili udzia uczniowie  szkó podstawowych i rednich z terenu powiatu kodzkiego.  Podczas trwania konkursu mielimy okazj, wysuchania historii rodzin, które straciy bliskich w Katyniu. W kategorii szkó rednich wzili udzia uczniowie naszej szkoy: Mieszko Maodobry i Krzysztof Grzybowski, który wywalczy   3 miejsce w powiecie.   Poziom rywalizacji by bardzo wysoki i wyrównany .Uczniów NST do konkursu przygotowaa Pani Bogumia Szostak. Gratulujemy naszym uczniom udziau a przede wszystkim wiedzy.