panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow MISTRZOSTWA POWIATU W PYWANIU
MISTRZOSTWA POWIATU W PYWANIU Drukuj E-mail
       W Mistrzostwach Powiatu w pywaniu ,które odbyy si 09 grudnia 2022r. ,na pywalni CTS w Nowej Rudzie braa udzia druyna Noworudzkiej Szkoy Technicznej w skadzie: Damian Pcak, Illia Korchashkin ,Radomir Mocek,  Jakub Pec ,Patryk Szarowicz ,Adrian Wacawik. Wszystkim uczestnikom dzikujemy za udzia w zawodach ,a Damianowi Pcak gratulujemy III miejsca na 50 m w stylu grzbietowym.