panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Pozostae projekty arrow Europejskie inicjatywy dla sportu  seminarium szkoleniowe.
Europejskie inicjatywy dla sportu  seminarium szkoleniowe. Drukuj E-mail
       8 grudnia 2022 r. nauczycielka naszej szkoy p. Magorzata Kawak wzia udzia w seminarium szkoleniowym w Centrum Olimpijskim w Warszawie powiconym projektom europejskim w ramach programu Erasmus+ Sport oraz Europejskiego Korpusu Solidarnoci. Seminarium skadao si z trzech paneli, na których szczegóowo zostay omówione projekty partnerskie, wydarzenia sportowe, mobilnoci edukacyjne kadry sportowej oraz zaoenia Europejskiego Korpusu Solidarnoci. Podczas szkolenia zostay omówione priorytety i finansowanie projektów midzynarodowych w obszarze sportu dla szkó oraz instytucji zajmujcych si sportem oraz perspektywy w obszarze sportu na rok 2023 w programie Erasmus+ Sport.