panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow WIGILIA KLASOWA W 1A_BSI
WIGILIA KLASOWA W 1A_BSI Drukuj E-mail
       S takie dni, które na dugo zostaj w pamici. Ten dzie w szkole od pocztku wnosi odmienny, radosny nastrój. Kady ucze klasy wielobranowej 1b przygotowa cz witecznego spotkania. Koordynatork przygotowa zostaa Amelka, która bardzo sprawnie rozpisaa wszelkie detale. Czasu byo niewiele, bo przecie klasa ma jedynie trzy dni szkolne w tygodniu, wic istotna bya wspópraca i ch przeycia wspólnych chwil spdzonych przed zbliajcymi si witami Boego Narodzenia. Udao si, spotkalimy si razem przy witecznym stole dzielc si opatkiem i skadajc yczenia. Wszystko w radosnej, witecznej oprawie - nie zabrako choinki oraz kold. Dzikujemy za obecno p. Annie Grochowskiej, która jest z nami na co dzie - i na któr zawsze moemy liczy, p. Renacie Kowalskiej - naszej wychowawczyni oraz Tomaszowi Kuczaj - wychowawcy klasy. Ten dzie by wyjtkowy i jego wspomnienia bd  z nami co najmniej do wakacji!