panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Erasmus+ Power arrow YJ KOLOROWO
YJ KOLOROWO Drukuj E-mail
       Dnia 12 kwietnia w ramach akcji ekologicznej zgodnej z zaoeniami Akredytacji przyznanej naszej szkole w styczniu 2022 roku, odbyy si prace nad zagospodarowaniem terenu zieleni i stworzeniem k kwietnych. Dziaaniami kierowaa jedna z koordynatorek projektu – Pani Renata Szostak-Chmielarz. Uczniowie klas:II branowej, II a, III a oraz IV a  technikum przygotowali podoe pod przysze ki kwietne: zrywali dar, wywozili j taczkami oraz przekopywali ziemi. A wszystko po to, eby upikszy smutny dotd teren midzy budynkami naszej szkoy oraz uwraliwi uczniów na pikno przyrody.
       Kolejnym istotnym dziaaniem w ramach projektu Erasmus jest utworzenie strefy relaksu dla uczniów naszej szkoy. Pierwszy etap tego przedsiwzicia mona ju zaobserwowa w holu gównego budynku NST. Chcemy, eby byo to przytulne i efektowne miejsce, w którym uczniowie znajd chwil wytchnienia od obowizków szkolnych. eby tak si stao, miejsce to potrzebuje szczególnego dopracowania. Pani Marta Bajer- Bendiu wspólnie z uczniami planuje zagospodarowa to miejsce pracami plastycznymi i ozdobami z niewykorzystanego plastiku. Dlatego kierujemy si z apelem do uczniów o przynoszenie plastikowych kubków, poniewa sporo ich bdziemy potrzebowa:) Mamy nadziej, e powstanie z tego co naprawd ciekawego. Z góry dzikujemy!!!