panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

19 dni 8 godzin 21 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przeajowych
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przeajowych Drukuj E-mail

Druyna chopców ZSP w Nowej Rudzie
Mistrzem Powiatu w Sztafetowych Biegach Przeajowych

Nasza reprezentacja

Od kilku lat reprezentacja naszej szkoy nie moga w peni uczestniczy w sztafetowych biegach przeajowych o mistrzostwo naszego powiatu ze wzgldu na niekorzystne dla nas terminy ich rozgrywania, kolidujce z bardzo wan imprez wojewódzk – szkoln lig lekkoatletyczn, w której nasza szkoa jako jedyna z caego powiatu corocznie startuje.

Byo tak nawet wówczas, gdy nasza szkoa te zawody organizowaa.
Dlatego bardzo cieszymy si, i w tym roku termin rozgrywania sztafetowych biegów przeajowych o mistrzostwo powiatu kodzkiego zosta przeniesiony z 3 na 8 padziernika. Z ca pewnoci decyzja ta podniesie poziom rywalizacji sportowej w powiecie, jak równie jak si okazao wzmocni pozycj naszej szkoy w rankingu wojewódzkim.

Wzmocni dziki ogromnemu wysikowi naszej reprezentacji, która wygraa zawody w Bystrzycy Kodzkiej i uzyskaa tym samym prawo reprezentowania powiatu kodzkiego w Mistrzostwach Dolnego lska w Sztafetowych Biegach Przeajowych, które odbd si 12 X 2007 w Olszynie.

Na mecie ukasz Marusiak w peni zaakcentowa nasz obecno w zawodach
Na mecie ukasz Marusiak w peni zaakcentowa nasz obecno w zawodach

W tych butach Damian Schmidt.
W ótych butach Damian Schmidt.

Nasza reprezentacja       Nasza reprezentacja
Skad reprezentacji szkoy: Tomasz Dobrzyski, Mariusz Korku, Pawe Kraus, Damian Stachowski, Adam Mdraszek, Daniel Wereta, Krzysztof Mika, Damian Schmidt, Mateusz Sarara, ukasz Marusiak, Dawid Jacek(R).