panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Midzynarodowe Targi Hotelarskie w Krakowie
Midzynarodowe Targi Hotelarskie w Krakowie Drukuj E-mail
      Dnia 21 listopada 2008r odbya si z inicjatywy Pani Weroniki Gski wycieczka do Krakowa. Uczestnikami wycieczki byli  uczniowie klas Technikum Hotelarskiego. Gównym celem wycieczki byy Midzynarodowe Targi wyposaenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Mielimy moliwo zapoznania si z nowociami na rynku hotelarskim. Bardzo ciekawie i pomysowo zaaranowane byy przykady urzdzenia jednostek mieszkalnych, azienek i recepcji. Dua rónorodno detali na targach uzmysowia nam ich wag w aranacji pokoi hotelowych, holu recepcyjnego, azienek i ich wpyw na atmosfer pobytu goci w hotelu. Podziwialimy moliwo wprowadzenia do hotelu wielu urzdze do wiadczenia  usug dodatkowych (np.  jacuzzi, sauna itp.). Mielimy te okazj uczestniczy w wykadzie przedstawicieli brany hotelarskiej na temat najnowszych trendów w obsudze goci hotelowych. Udzia w targach rozbudzi nasze zainteresowania zawodem i uzmysowi potrzeb cigego poznawania nowoci i aktualnych rozwiza w brany hotelarskiej.

Midzynarodowe Targi Hotelarskie w Krakowie  Midzynarodowe Targi Hotelarskie w Krakowie
           
      Po targach pojechalimy zwiedza miasto. Rozpoczlimy od Wawelu a  stamtd ruszylimy drog królewsk w kierunku Starego Rynku. Sukiennice, Koció Mariacki, hejna z Wiey Mariackiej, gobki, doroki wprowadziy nas w niepowtarzalny klimat Krakowa. Niektórzy z nas dotarli do trbacza  na Wiey Mariackiej, skd podziwiali panoram miasta i utrwalali pobyt na fotografiach.
      Mielimy równie czas na indywidualne zwiedzanie zabytków oraz urokliwych i niepowtarzalnie urzdzonych kafejek, kawiarenek i restauracji. Wycieczka ta pozostanie w naszej pamici jako ciekawe uzupenienie  wiedzy dotyczcej hotelarstwa oraz mie wspomnienie ze szkolnych lat.

Pozostae zdjcia do pobrania tutaj
                                                                                                      Paulina Kaczor
                                                                                              Uczennica klasy  I I  THe