panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Sprawozdanie z DNIA PRZEDSIBIORCZOCI 2010
Sprawozdanie z DNIA PRZEDSIBIORCZOCI 2010 Drukuj E-mail
Dnia 10 marca 2010r wraz z Adamem Szyjk odbyam praktyk zwizan z Dniem Przedsibiorczoci w Stray Poarnej przy ul. Kodzkiej w Guszycy Górnej. Tego dnia byam na stanowisku referenta, a Adam osoby, która zajmuje si  sprztem -pracownik do spraw technicznych(wozem straackim itp). Podczas zaj mielimy okazj przyglada si, a nawet moglimy wzi udzia w wykonywanych przez Straaków pracach. Byy to midzy innymi prace zwizane z: pisaniem sprawozda z akcji-wpisywanie ich do ksigi,wypenianiem dokumentacji zwizanej z zakupem sprztu, wyjazdami na akcje...Adam zajmowa si gównie sprztem znajdujcym si w placówce. Móg pomóc przy naprawie auta oraz przygotowa sprzt potrzebny do akcji,która bya zwizana z zalaniem piwnicy w bloku.

Sprawozdanie z DNIA PRZEDSIBIORCZOCI 2010  Sprawozdanie z DNIA PRZEDSIBIORCZOCI 2010

Z odbytej praktyki jestemy bardzo zadowoleni,poniewa moglimy sprawdzi si w tym co tak naprawd lubimy i czym si interesujemy:)

ucz. Katarzyna Nienajado i Adam Szyjka z Kl. 4D Technikum 
firma: Stra Poarna  ul. Kodzka 15  w Guszycy Górnej.