panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

187 dni 3 godzin 38 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Sprztanie wiata
Sprztanie wiata Drukuj E-mail
Uczniowie naszej szkoy co roku uczestnicz w ogólnopolskiej akcji "Sprztanie wiata". W tym roku wyruszylimy 17.09.2010r. pod opiek p. Magdaleny Osickiej, p. Patrycji Siwek i p. Jacka Pomorskiego. Sprztalimy tereny przy szkole. Najbardziej zamiecony by lasek w pobliu stadionu gdzie posprztalimy róne mieci poczwszy od opakowa po sodyczach i napojach, a skoczywszy na ubraniach, butach i czajniku. Zamiecone byy równie krzaki i teren przy aweczkach obok drogi. Na górce znalelimy popsute sanki – to najwiksze znalezisko naszej wdrówki. Podczas sprztania prowadzilimy selektywn zbiórk surowców wtórnych dziki czemu powikszylimy szkolne zbiory puszek nakrtek i baterii do konkursu organizowanego przez noworudzkie usugi komunalne.

Sprztanie wiata  Sprztanie wiata
Na koniec nasuwaj si wnioski: nasze niedbalstwo i brak dostatecznej iloci koszy na mieci to gówny problem zamieconego otoczenia.

Sprztanie wiata  Sprztanie wiata
Sprztanie wiata  Sprztanie wiata