panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wyrnienie w informatycznym programie staowym
Wyrnienie w informatycznym programie staowym Drukuj E-mail
Ucze Pawe Reszka ukoczy z wyrónieniem trzymiesiczny sta, realizowany w informatycznej firmie szkoleniowej CompSecur sp. z o.o. w ramach Programu ESIT (Europejska Szkoa Informatycznych Technologii) wspófinansowanego ze rodków Europejskiego Funduszu Spoecznego i Budetu Pastwa.

Pawe Reszka
Pawe z laptopem, który to komputer otrzyma na okres stau.

W trakcie stau, Pawe zapozna si z aplikacj tworzenia prezentacji multimedialnych Microsoft Power Point oraz edytorem tekstu Microsoft Word i arkuszem kalkulacyjnym Microsoft Excel, wykonujc praktyczne zadania w wymienionych programach. Pawe naby take kwalifikacje w zakresie tworzenia stron internetowych, wykonujc samodzielnie projekt strony.
Program staowy obejmowa posugiwanie si nowoczesnymi technologiami informatycznymi w rzeczywistym rodowisku ich zastosowa (w tym w zakresie kluczowych technologii informatycznych na rynku pracy, takich jak programowanie w rónych jzykach, tworzenie i zarzdzanie portalami internetowymi, grafik komputerow, wykorzystanie oprogramowania biurowego). Program staowy realizowany by czciowo w trybie telepracy za porednictwem specjalistycznych systemów sieciowych oraz komputerów przenonych.

Z opinii wystawionej przez organizatora programu staowego moemy si dowiedzie, e nasz ucze "da si pozna jako osoba bardzo sumienna i chtna do zdobywania wiedzy, wykonujca zadania z zaangaowaniem i terminowo. Wspópraca z uczestnikiem ukadaa si pomylnie i satysfakcjonujco."

Daniel Jaboski