panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie
Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie Drukuj E-mail
     25 padziernika 2011r., grupa 86 uczniów Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie wraz z 8 opiekunami, w zwizku z udziaem w projekcie pn. "Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku" odbya wycieczk do Centrum Nauki "Kopernik" w Warszawie. Koszt wycieczki, wstpu do CNK oraz obiadu by w caoci pokryty z pienidzy projektu.
     Uczniowie mogli pozna prawa nauki poprzez samodzielne przeprowadzanie dowiadcze na interaktywnych wystawach. Wszyscy byli zachwyceni moliwoci obejrzenia wielu fascynujcych zjawisk oraz postpu technologicznego. Uczniowie zrozumieli, e nauka nie tylko jest im w yciu potrzebna, ale równie moe by bardzo przyjemna i ekscytujca.

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie  Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie  Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie