panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Uroczystość zakończenia nauki w ZSP klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Uroczystość zakończenia nauki w ZSP klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej Drukuj E-mail
W dniu 15 czerwca 2012 roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ZSP w Nowej Rudzie pożegnali swoje koleżanki i kolegów z klas ZSZ: II b o profilu sprzedawca, III a murarz i III c monter/ mechanik pojazdów zawodowych. W uroczystym apelu uczestniczyli: Dyrektor Szkoły mgr inż. Bogdan Kostecki, wice Dyrektor mgr Brygida Gąsior, Dyrektor Centrum Kształcenia Profesja mgr inż. Bogumił Ważny, wychowawcy klas: mgr Marzena Ludwin, mgr Grzegorz Pudełko, mgr Tadeusz Pajdzik, a także nauczyciele Wf, którzy wręczali pamiątkowe statuetki: mgr Przemysław Achrem i mgr Jacek Pomorski.

Uroczystość zakończenia nauki w ZSP klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej  Uroczystość zakończenia nauki w ZSP klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej  Uroczystość zakończenia nauki w ZSP klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Część oficjalną poprzedził krótki program artystyczny, w którym wystąpili uczniowie klasy III cT: Karolina Czyż, Jasia Wilk, Sylwia Bagińska, Damian Smusz, prezentując m.in. wiersze oraz fragment prozy tematycznie związane z zawodami uczniów klas żegnanych.
    W części oficjalnej zabrał głos Dyrektor Szkoły, gratulując młodzieży ukończenia szkoły, zdobycia zawodów, zachęcając do kontynuowania nauki w miarę możliwości. Do tego zachęcał również dyrektor Ważny, prezentując kierunki nauczania dla dorosłych w Centrum Kształcenia Profesja.
   Dyrektor Kostecki wręczył najlepszym uczniom nagrody oraz listy pochwalne. Najlepszą uczennicą okazała się Agnieszka Janas z klasy II b ZSZ, która uzyskała średnią 4,75 a więc otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, a także list pochwalny za najlepszą 100 % obecność w tym roku szkolnym. Agnieszce bardzo serdecznie gratulujemy wyników!!! Z jej klasy list pochwalny za dobre wyniki w nauce otrzymała także Adrianna Jania. Zaś z klasy III a ZSZ najlepsze wyniki w nauce uzyskali Dariusz Woźniak i Łukasz Brodacki.
   Panowie Achrem i Pomorski wręczyli pamiątkowe statuetki najlepszym sportowcom z tych klas, za promowanie szkoły na sportowym polu. Wyróżnieni zostali: Łukasz Brodacki, Paweł Ścigacz, Dariusz Woźniak, Adam Marusiak, Dymitr Mańkowski, Michał Mateńko.
   Maciej Palkowski z kl. III cZ otrzymał dyplom-podziękowanie oraz drobne pamiątki za aktywną pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.
   Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
Zanim młodzież rozeszła się do klas na ostatnie spotkania z wychowawcami, przedstawiciele SU rozdali małe słodkie co nieco, na osłodzenie wejścia na nową drogę życia :), Karolina zaś złożyła na koniec następujące życzenia:
   „W imieniu Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie życzę wam miłe koleżanki i drodzy koledzy na nadchodzące wakacje dobrego wypoczynku, odprężenia psychicznego oraz wielu bogatych przeżyć. A w nowym życiu, w które wchodzicie opuszczając mury naszej szkoły Życzymy wam odwagi i siły, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fale, które pchają statek do przodu!”