panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow 20-lecie Klubu Inicjatyw Modziey
20-lecie Klubu Inicjatyw Modziey Drukuj E-mail
23.11.2012r. Klub Inicjatyw Modziey, jako zorganizowany ruch samorzdowy dziaajcy od 1992r. witowa swoje 20 urodziny i jubileusz 125-lecia dziaalnoci ruchu midzynarodowego jzyka Esperanto.Z tej okazji odby si uroczysty koncert  w  przepiknej auli  w Muzeum Ziemi Kodzkiej.

20- lecie Klubu Inicjatyw Modziey  20- lecie Klubu Inicjatyw Modziey  20- lecie Klubu Inicjatyw Modziey

Delegacja Samorzdu Uczniowskiego naszej szkoy; Magorzata Dbrowska(2bT), Alina Dbrowska(2bT),  Dominika Byczkowska (3bT), Daria Gro (3bT) wraz z opiekunem mgr Bogumi Szostak skorzystaa z zaproszenia i  wzia udzia w tej uroczystoci.

W koncercie o charakterze patriotyczno-religijnym wystpia modzie ze szkó kodzkich i wrocawskich. Szczególnym zainteresowaniem wysuchaymy utworów  w jzyku Esperanto w wykonaniu poczonych Chórów  Szkoy Podstawowej nr 108 i nr 9 z Wrocawia.

Gociem specjalnym koncertu, bya solistka Rosyjskiego Teatru Dramatycznego w Wilnie p. Anna Turanosowa, która w swoim recitalu zaprezentowaa najpikniejsze ballady i romanse rosyjskie.

Z okazji jubileuszu Samorzd Uczniowski Zespou Szkó Ponadgimnazjalnch w Nowej Rudzie skada podzikowania za dotychczasow dziaalno i yczy wytrwaoci i zapau w realizowaniu statutowych celów.