panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Studniwka 2013
Studniwka 2013 Drukuj E-mail
     25 stycznia 2013 roku w Hotelu Maria w Wabrzychu odbya si studniówka Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie (Noworudzkiej Szkoy Technicznej). Impreza tradycyjnie rozpocza si o godzinie 19:00 od Poloneza Ogiskiego, który jak co roku wypad perfekcyjnie, gdy by poprzedzony wieloma godzinami prób w naszej sali gimnastycznej.  
    Nastpnie by toast lampk szampana i przywitanie wszystkich goci na czele z Pani Dyrektor mgr Brygid Gsior oraz Panem Wicedyrektorem mgr in. Jerzym Kornat oraz odpiewanie „Sto lat”. Po tej oficjalnej czci balu maturalnego zacza si zabawa na caego, która trwaa do biaego rana.

Studniwka 2013  Studniwka 2013  Studniwka 2013

     Tradycj stao si równie to, e waciciele Hotelu ubarwiaj czas uczestnikom studniówki rónymi atrakcjami. Nie obeszo si bez pokazu sztucznych ogni czy te prezentacji wybranych taców latynoamerykaskich na czele z Samb, Rumb i Sals. Równie i nasi uczniowie z klasy 4a o profilu technik mechanik/technik informatyk pod dowództwem wychowawcy pana mgr in. Daniela Jaboskiego zaprezentowali wszystkim mix przebojów rónych artystów jako 4 lata ich edukacji w naszej szkole. Nie musz chyba mówi, e kilku z nas – nauczycieli umiejtnie „oberwao” podczas tego wystpu ale jako, e ta noc naleaa do uczniów nikt z nich nie pojawi si przez to po feriach przy tablicy.  
      Menu serwowane w czasie imprezy obfitowao we wszystko, co najlepsze. Poczwszy od chleba ze smalcem, bigosu i urku, a skoczywszy na poncym udcu, faszerowanym prosiaku i owocach morza. Tradycyjnie ju organizatorzy nie zawiedli i stanli po raz kolejny na wysokoci zadania.
     Na studniówce nie mogo zabrakn ycze oraz kwiatów – te wdroway na rce dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców. „Dzikujemy wam wszystkim. Bez Was ta impreza nie odbyaby si! Bez was nie byoby nas” - zaznaczali maturzyci. My ze swojej strony dzikujemy modziey za wspania zabaw, a take za to, e trzymali fason do samego koca. Có… potem wszyscy udali si na zasuony odpoczynek, bo zaczy si zimowe ferie. A po feriach koniec zabawy, musimy zakasa rkawy i wzi si ostro do roboty. Matura ju za mniej ni sto dni, a wiosna zblia si do nas wielkimi krokami!

Konrad Kawak