panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Szkolny Konkurs Jzyka Niemieckiego
Szkolny Konkurs Jzyka Niemieckiego Drukuj E-mail
    Dnia 22 lutego 2013 r. odbya si II edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojzycznych. Celem konkursu byo poszerzenie wiedzy uczniów o krajach niemieckiego obszaru jzykowego.   Omiu uczniów zakwalifikowao si do etapu drugiego. Uczniowie wykazali si bardzo dobra wiedz z zakresu geografii, historii, kultury oraz zwyczajów i obyczajów krajów niemieckojzycznych. Miejsce pierwsze zaja uczennica klasy III B Magdalena Leisssner,  miejsce drugie ucze klasy II C Wojciech Wojtyczka, miejsce trzecie ucze klasy II A Krzysztof Kurzawa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do wzicia udziau w kolejnej edycji.

Szkolny Konkurs Jzyka Niemieckiego  Szkolny Konkurs Jzyka Niemieckiego  Szkolny Konkurs Jzyka Niemieckiego