panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Modzie ZSP w Nowej Rudzie na targach w Pradze
Modzie ZSP w Nowej Rudzie na targach w Pradze Drukuj E-mail
W dniu 8 marca br. uczniowie klasy 4 technikum pojazdów samochodowych i klasy 3 zasadniczej szkoy zawodowej (mechanik pojazdów samochodowych) pod opiek nauczyciela Andrzeja Biernata uczestniczyli w projekcie „Zagraniczne Targi Branowe” w ramach „Modernizacji Ksztacenia Zawodowego na Dolnym lsku II”.
Celem projektu byo uczestnictwo w targach motoryzacyjnych w Pradze, na których zaprezentowano najnowsze konstrukcje motocykli z caego wiata w tym legendarnych  Harley- Davidson. Ponadto uczniowie mogli odwiedzi stoiska, na których prezentowano najnowsze trendy w zakresie mody, osprztu, wyposaenia technicznego.

Modzie ZSP w Nowej Rudzie na targach w Pradze.  Modzie ZSP w Nowej Rudzie na targach w Pradze.  Modzie ZSP w Nowej Rudzie na targach w Pradze.

Modzie miaa równie okazj obserwowa  pokazy kaskaderskie  prezentowane przez czeskich zawodników motokrosowych, a przebywajc na Hradczanach moga obserwowa przygotowania zwizane z zaprzysieniem prezydenta Czech.