panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

19 dni 7 godzin 52 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Pozostae projekty arrow Dzie przedsibiorczoci 2013
Dzie przedsibiorczoci 2013 Drukuj E-mail
Ju po raz dziesity startujemy 17 kwietnia 2013r. w projekcie edukacyjnym „Dzie przedsibiorczoci”. Nasi uczniowie bior udzia w programie jednodniowych praktyk dziki wspópracy szkoy z Fundacj Modzieowej Przedsibiorczoci.


Projekt ma zasig ogólnopolski, a Fundacja dziaa w ramach Junior Achievement Worldwide, najstarszej i najszybciej rozwijajcej si na wiecie organizacji zajmujcej si edukacj ekonomiczn modych ludzi, dziaajcej obecnie w stu dwudziestu krajach. W programach Fundacji wzio udzia ponad 5 milionów uczniów, którzy uczc si poprzez dziaanie, poznali zagadnienia przedsibiorczoci, ekonomii i biznesu.

O sukcesach i fotoreportaach z przebiegu projektu poinformujemy wkrótce.Wicej informacji na www.dzien-przedsiebiorczosci.junior.org.pl

Marta Augustynowska - Klincewicz